Підтримка психічного здоров’я

Щоб допомогти вам знайти підтримку, яку ви шукаєте, ми зібрали список контактів спеціалістів із психічного здоров’я, які готові вам допомогти. Ми також перерахували їхню спеціалізацію, щоб легше було знайти потрібну людину для вас. Широкі сфери спеціалізації:

  • Загальне консультування (тривога, стрес, проблеми в житті)
  • Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР)
  • Травма війни та переміщення
  • Діти та підлітки
  • Пенсіонери та геріатрії
  • Сімейна динаміка

 

Усі перераховані нижче професіонали зареєстровані у відповідних професійних коледжах Альберти.

Sasha Simcisin – психолог
Edmonton, Alberta
587.778.9576
Sansona.inc@gmail.com
Спеціалізація: загальна консультація, травма, cім’я
Мови: українська

Cheryl Kalinowski – психолог
Edmonton, Alberta
780.420.6555
kalincentre@telus.net
Спеціалізація: ПТСР, травма, люди похилого віку
Мови: потребує перекладача

Deena Martin – психолог
Edmonton, Alberta
780.909.4939
Deena.m.martin@gmail.com
Спеціалізація: глухі діти і підлітки
Мови: потребує перекладача

Rosaly Palchevskaya – соціальна працівниця
Edmonton, Alberta
780.278.5101
rosaly@live.ca
Спеціалізація: травма внаслідок війни і переміщення, діти і підлітки
Мови: російська 

Sonia Sobon – психологиня
Edmonton, Alberta
780.479.0438
Dr.Sobon@uniserve.com
Спеціалізація: загальна консультація, посттравматичний синдром, травма
Мови: потребує перекладача

 

Sue Temme – психологиня
Edmonton, Alberta
780.906.9754
sue@splashyeg.com 
Спеціалізація: консультації при травмі для дітей і дорослих
Мови: розуміє українську, розмовляє польською

Wendy Hunter – соціальна працівниця, консультантка з психічного здоров’я
Edmonton, Alberta
587.372.3535
hunterwm@telus.net 
Спеціалізація: загальна консультація, діти та підлітки, посттравматичний синдром, травма
Мови: потребує перекладача

Eugene Solomatin – соціальний працівник 
Edmonton, Alberta
780.616.3738
eugenespad3@gmail.com 
Спеціалізація: діти та підлітки, сімейна динаміка, загальна консультація 
Мови: російська

Jill Greenпсихологиня

Edmonton, Alberta

780.722.7587

jilljgreen@gmail.com

Спеціалізація: Тільки для дорослих – загальні консультації (тривожність, стрес, проблеми побуту), ПТСР, травма війни і переселення

Мови: потребує перекладача

 

Petro Palykhata – психолог
Red Deer, Alberta
855.961.5464
dbtreddeer@gmail.com
Спеціалізація: загальна консультація, травма, cім’я
Мови: українська, російська

Hanna Zavrazhyna – соціальна працівниця
Calgary, Alberta
825.250.3318
Hanna.zavrazhyna@gmail.com
Спеціалізація: загальна консультація, травма
Мови: українська, російська

 

Lydia Ievleva – психолог
Calgary, Alberta
587.832.0237
lydia@soulinmotion.ca
Спеціалізація: загальна консультація, ПТСР, травма
Мови: українська, російська

 

Oxana Zagreadscaia – психологиня
Calgary, Alberta
587.400.1850
Oxana1206@gmail.com
Спеціалізація: загальна консультація, травма, сімейна динаміка
Мови: українська, російська

 

Jeannine Crofton – психолог
Calgary, Alberta
403.869.5080
jeannine@resolvology.com
Спеціалізація: загальна консультація, cім’я
Мови: потребує перекладача

 

Maria Ochitwa – асистентка психолога
Calgary, Alberta
403.815.0511
Maria.ochitwa@gmail.com 
Спеціалізація: підтримка психічного здоров’я, ресурси і координація
Мови: потребує перекладача, обмежена українська

 

 

Patricia Miller – психолог
Calgary, Alberta
403.640.7667
Patricia.miller@shaw.ca
Спеціалізація: ПТСР, травма, сім’я
Мови: потребує перекладача

 

Raelene Tulick – психолог
Calgary, Alberta
403.404.0373
raelenetulick@gmail.com
Спеціалізація: загальна консультація, травма, діти і підлітки
Мови: потребує перекладача

 

Dennis Esayenko – радник
Airdrie, Alberta
403.828.2664
midwesttrinitycounselling@telus.net
Спеціалізація: загальна консультація, травма, сім’я
Мови: потребує перекладача

Irene Hoffart – соціальна працівниця 

Calgary, Alberta

403.606.3493

synergyresearch@hotmail.com

Спеціалізація: дослідження і оцінювання

Мови: російська 

 

Val Karimov – соціальний працівник
Calgary, Alberta
403.921.5209
Vk2193@columbia.edu
Спеціалізація: діти і підлітки, сімейна динаміка  
Мови: російська 

Nadia Katasonova – соціальна працівниця

Calgary, Alberta

403.383.8490

Nadia.katasonova@gmail.com

Спеціалізація: загальна консультація, посттравматичний стресовий розлад, динаміка підлітків і сім’ї  

Мови: російська 

 

Tom Brown – психолог

Calgary, Alberta

403.804.6063

Josh.b@telus.net

Спеціалізація:загальна консультація, логопед

Мови: потребує перекладача

 

Kim Alexander McEnaney – психолог

Claresholm, Alberta

403.625.9111

kimberleyalex@hotmail.com

Спеціалізація: загальна консультація для дорослих, залежності і травма

Мови: потребує перекладача

 

Jennifer Rauckman – соціальна працівниця

Calgary, Alberta

403.402.1086

Jennifer.rauckman@ahs.ca

Спеціалізація: загальна консультація, діти та підлітки, сімейна динаміка

Мови: потребує перекладача

 

Evgeny (Eugene) Shabash – соціальний працівник

Calgary i Brooks, Alberta 

1.866.929.1057

eshabash@hotmail.com

Спеціалізація: загальна консультація, посттравматичний стресовий розлад, сімейна динаміка

Мови: російська, хібру

 

Caitlin Odlozinski  – соціальна працівниця

Calgary, Alberta

403.258.1997

kodlozin@shaw.ca 

Спеціалізація: діти і підлітки, посттравматичний стресовий розлад, травма

Мови: німецька 

 

Beate Lahiji  – соціальна працівниця
Lethbridge, Alberta
403.308.3624
Beate.lahiji@gov.ab.ca
Спеціалізація: підтримка сім’ям із дітьми з інвалідністю, допомога із соціальними програмами в Альберті 
Мови: німецька